Налаштування віддаленого доступа Hikvision. Обладнання можно вибрати тут .Особливості встановлення відеокамер в м.Хмельницький тут.

Чудовою особливістю сучасних систем відеоспостереження є можливість перегляду відео віддалено. Причому віддалено можна подлючен як з ПК на Windows так і з будь-якого мобільного гаджета будь то android або ios. Розглянемо налаштування подкючення віддаленого доступу. У прикладі використовується відеореєстратор DS-7104HGHI-SH і маршрутизатор TP LINK TL-WR743ND
 

Отже підключаємо монітор до реєстратора, реєстратор мережевим кабелем до роутера (відповідно комп'ютер подлючений теж до цього ж маршрутизатора)

Заходимо в мережеві підключення комп'ютера і дивимося які IP роздає маршрутизатор.

Далі заходимо на відеорегістаратор і прописуємо там відповідно з настройками роутера статичний IP (наприклад 192.168.0.6

Шлюз 192.168.0.1

DNS - 192.168.0.1 и 8.8.8.8 и змінюємо порт с 80 - на  85 

(Скріншот зроблений з браузера, але міняти мережеві настройки реєстратора можна і мишкою від реєстратора підключивши безпосередньо монітор)

Йдемо на роутер (192.168.0.1) і робимо кидок трьох портів (можна використовувати DMZ)


На цьому настройка віддаленого доступу можна вважати закінченою, за умови що у вас роутер отримує статичний, зовнішній (білий) IP адреса. Це перевіряємо наступним чином. Заходимо на роутер шукаємо "статус" і дивимося який ми отримали IP. Пишемо в гуглі "мій айпі" і звіряємо їх. Якщо айпі однакові значить у нас зовнішній айпі. Терера перезавантажуємо роутер і знову дивимося на отриманий айпі якщо він не змінився значить він постійний (хоча не завжди, буває айпі міняється раз в добу або на тиждень). Якщо нам пощастило і айпі постійний і зовнішній - перевіряємо віддалений доступ. Для цього підключаємо телефон до зовнішнього інтернету (якщо під"єднатись до свого роутера може по зовнішньому айпі не працювати - залежить від провайдера) - завантажуємо IVMS 4500 Lite і там додаємо пристрій- вибирайте IP / Domain - пишемо наш айпі-порт 8000- вводимо логін і пароль і натискаємо "зберегти". Усе . Якщо гаджет підключився до реєстратора то з'явиться кількість камер .Тепер натиснути "Почати відображення в реальному часі" має з'явиться зображення.

Якщо у нас IP зовнішній але не статичний (тобто при перезавантаженні маршрутизатора він змінюється) тоді потрібно використовувати функцію (в обладнанні Hikvision безкоштовно) DDNS. Необхідно придумати домен і заповнити форму див. скріншот.

Далі заходимо на www.hik-online.com - реєструємося там і додаємо наш пристрій (щоб додати потрібно вписати порт- 85, домен і серійномер пристрою)

Тепер додаємо наш DDNS-  в телефон

Ну і якщо зовсім не пощастило і IP сірий (айпі отриманий роутером і айпі на 2ip.com.ua не збігаються) тоді використовуємо хмарне відеоспостереження EZVIZ (для пристроїв Hikvision) . Також можна використати при налаштуванні віддаленого доступу до камер hikvision спеціальний сервіс hik-connect .