Стрімкий темп життя сучасної людини змушує його шукати нові способи контролю і забезпечення безпеки різних аспектів своєї деятельності, компанія VidControl (Відконтрол) з м.Хмельницький вже більше 8 років працює в сфері організації систем безпеки та контролю (відеоспостереження, сигналізація, домофони, системи контролю доступу та інше.)
 
Наші основні види діяльності це продаж, оптовий продаж, монтаж, обслуговування, сервіс систем відеоспостереження та безпеки будь-якої складності .Ми прагнемо не тільки продати, але і дати покупцям найбільш повну та всебічну інформацію про товар, щоб допомогти вибрати саме ту систему яка найбільш повно відповідає поставленим завданням.
 
Дуже важливо саме на етапі розробки правильно вибрати за характеристиками обладнання та матеріали.Від правильного місця установки системи відеоспостереження, вибору об'єктива і розрішення відеокамер ціна може коливатися в рази!
 
Ми продаємо товари тільки відомих брендів - Hikvision, Dahua, Commax, які є лідерами у виробництві систем контролю і безпеки. Ми вміємо і навчимо вас як зв'язати в один інформаційний вузол ваші телефони (android, iOS), планшети, комп'ютери (Windows, Mac) і системи відеоспостереження. З розвитком в Україні 3g інтернету спостерігати віддалено стає все більш просто.
 
Завдання наших співробітників розкрити максимальний потенціал проданого і встановленого обладнання. Телефонуйте! Консультація безкоштовно! Виїзд фахівця в межах м Хмельницький -безкоштовно !