Відеореєстратори
  • Скрізь, де є життя, є і небезпека.
    / Емерсон /

Відеореєстратори Товарів у наявності: 12

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Як правильно купити відеореєстратор?

 
Для правильного вибору реєстратора, необхідно розібратися, які існують види реєстраторів, їх основні можливості та функції. Відеореєстратор це складний пристрій, який записує відеоряд, що надходить з відеокамери. Запис відео ведеться на HDD або на віддалені пристрої, які підключені через інтернет або через локальну мережу. Основна функція реєстратора - запис відео, одержаного з камер спостереження.

Відеореєстратори діляться на такі види: відеореєстратори для відеоспостереження, автомобільні, спортивні.

 
Вибір типу.

 
Залежно від вимог, до системи відеоспостереження необхідно вибрати тип відеореєстратора. Тут вибір зводиться до вибору між IP (NVR), HD (TurboHD, CVI або AHD) або аналоговим реєстратором. У айпі системах конвертують в цифровий вигляд і стискають відео - камери відеоспостереження, а в аналогових - відеореєстратори. Наша компанія найбільше встановлює Turbo HD реєстраторів. Прості аналогові відходять у минуле. Незважаючи на те, що HD система в основному обходиться дешевше IP системи, проте, скажімо 16 канальний Turbo HD реєстратор набагато дорожче аналогічного NVR. Останнім часом великої популярності набувають гібридні системи відеоспостереження. У таких системах можуть поєднуватися і HD, і IP і навіть аналогові реєстратори.

 
Кількість каналів.

 
Кількість каналів ділиться на кількість відео та аудіо каналів. Існує 4,8,16 і 32 канальні реєстратори. Аудіо каналів буває один або чотири (буває і більше, але це не дуже популярні реєстратори.). При виборі кількості каналів треба пам'ятати, що кількість каналів краще вибрати з запасом, на випадок, якщо в майбутньому виникне необхідність додати одну або кілька камер відеоспостереження.

 
Швидкість запису.

 
Одіна з найважливіших характеристик відеореєстратор це швидкість запису. Вона визначається кількістю кадрів в секунду. У художньому фільмі кількість кадрів дорівнює 24. Чим менше кількість кадрів - тим менше плавне вийде рух відео. Якщо реєстратор з максимальною роздільною здатністю фіксує 24 кадру в секунду це ідеально. Однак для нормальної роботи системи відеоспостереження цілком достатньо 12 кадрів. Відеореєстратори, які пишуть 24 кадру в секунду, зазвичай дорожче реєстраторів 12-16 кадрів, тобто можна не переплачувати за непотрібний функціонал. При підключенні HD реєстратора до монітора, на останній виводиться аналогова картинка, відео яке залишиться в запису, за якістю дещо гірше, в слідстві стиснення і оцифровки відео. Якщо в завдання системи відеоспостереження входить спостереження за об'єктом в реальному часі - краще застосувати систему "реєстратор - монітор" (може бути застосовано до HD аналоговим системам) - навіть якщо ви в налаштуваннях пропишете мінімальну кількість кадрів на монітор буде виводиться плавне, ідеальне зображення.

Роздільна здатність запису.

 
Найпопулярніші відеореєстратори, що продаються компанією VidControl, на даний момент, є реєстратори з роздільною здатністю 1080P (2МП). Пов'язано це з наступними моментами: менше дозвіл (720p) значно погіршує картинку, проте незначно здешевлює систему, більше дозвіл веде до подорожчання системи і також відео з великою роздільною здатністю важче передати по мережі Internet. При вирішенні 2МП розрізняються з 15 метрів номера, а також, при грамотному виборі камери, грошові купюри.

Віддалений доступ.

 
Однією з основних причин, по якій встановлюють відеоспостереження, є віддалений контроль певного об'єкта або декількох об'єктів, тому зручність перегляду на ПК і мобільних гаджетах може надати вирішальну роль при виборі виробника відеореєстратора. Тільки на перший погляд все програми для віддаленого перегляду відео однакові. Реально в них є багато відмінностей. Наприклад, віддалений перегляд архіву на мобільних пристроях є не у всіх виробників. Ідеально це коли виробник має своє програмне забезпечення, правильно подстроенное під апаратну частину. Серед китайських фірм своє постійно оновлюється програмне забезпечення мають Hikvision і Dahua. Їх ПО адаптовано для всіх найпопулярніших операційних систем. Варто звернути увагу, при виборі реєстратора, на швидкість віддаленого перегляду архіву (ця швидкість значно менше, ніж локальна швидкість перегляду архіву) і можливість прискореного перегляду архіву на мобільних пристроях.

Висновок.

Для того щоб купити відеореєстратор потрібно врахувати багато чинників. Не можна купувати реєстратор за зовнішнім виглядом або тому, що такий є у знайомого. Ставте правильну задачу і фахівці нашої компанії підберуть реєстратор по ваших коштах і відповідний вашим вимогам.