IP камери

Прості рішення складних завдань

У найбільшій безпеці той, хто напоготові,

навіть коли немає небезпеки.
/ Сайрус /

IP камери Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Переваги IP камер:

1. Висока якість зображення. Ніколи не буває перешкод - зображення, або є, або його просто немає (в разі виходу пристрою з робочого стану).

2. Можливість запису не тільки відео, але і звуку. Якість звуку в IP відеокамерах в основному вище ніж в аналогових пристроях.

3. Багато IP камери оснащуються слотом для карти пам'яті, що дозволяє здешевити систему (не купувати відеореєстратор). Підтримують в основному до 64 Гб. Налаштовується така камера на запис по руху і, в залежності від інтенсивності глибина запису, досягає від 3 до 10 діб. А якщо виникає необхідність в реєстраторі, то він обійдеться, в деяких випадках, дешевше аналогічного HD реєстратора.

4. IP камера має безліч налаштувань для підстроювання зображення під свої потреби - це великий плюс для досвідчених користувачів.

5. Наявність в деяких IP камерах вбудованих WiFi адаптерів.

Недоліки IP камер:

1. Висока вартість, в порівнянні з Turbo HD, CVI або AHD відеокамерами. Але тут є величезна АЛЕ! Якщо ваша система має сильно розгалужену систему, то грамотно побудована IP система може несподівано виявитися, по вартості, порівнянної з аналогічною аналогової HD системою відеоспостереження, за рахунок сукупності багатьох факторів.

2. Безліч налаштувань - це може виявитися мінусом для недосвідчених користувачів.

3. неоходимости в додатковому обладнанні: свічі, маршрутизатори, комутатори.

4. Довжина лінії свіч - камера не більш 100 м. Це обмеження можна обійти застосовуючи оптоволокно. Однак це веде до подорожчання системи.

5. Кількість виходу з робочого стану в момент природного електричного розряду (блискавка) вище ніж в аналогових камерах.

 
У виборі типу відеокамер не можна зробити однозначний вибір. В кожному окремому випадку, враховуючи конкретні завдання потрібно підходити зважено і обдумати все "за" і "проти" вибору IP відеокамер. Також на даний момент можна спроектувати гібридні системи відеоспостереження, що може знизити вартість або підвищити качестово системи відеоспостереження. Однозначно IP відеокамери за якістю відео і звуку перевершують аналогові HD камери, але коштують дорожче.


Приклад веб інтерфейсу IP камери Hikvision: