Відеокамери

Вибір камер відеоспостереження ділиться на кілька етапів:

Вибираємо виробника: Hikvision, Dahua або ін.

Визначаємося з типом відеокамер: IP, HD (TVI(TurboHD) CVI) або аналог.

Вибираємо розрішення  і об'єктив.

Телефонуйте! Консультація безкоштовно ! Виїзд по м Хмельницький безкоштовно !

Відеокамери Товарів у наявності: 9

Підкатегорії

 • Аналогові камери

  Дешевизна

  Простота встановлення

  Надійність

 • Turbo HD камери
 • IP камери

  Прості рішення складних завдань

  У найбільшій безпеці той, хто напоготові,

  навіть коли немає небезпеки.
  / Сайрус /

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

 Купити камеру відеоспостереження просто!

 
Перед покупкою камери спостереження потрібно відповісти на наступні питання:

Бренд.

  
Тут вибір не такий вже і великий. Якщо ви не збираєтеся витрачати величезні гроші на систему відеоспостереження - тоді це китайкі компанії Hikvision і Dahua. Ці дві компанії охоплюють величезний сектор світового ринку, на мій погляд, відсотків вісімдесят. Vidcontrol, на основі свого досвіду, радить Hikvision. Плюси цих компаній не тільки в якості обладнання, а й в наявності власного програмного забезпечення. Наприклад більшість інших китайських виробників систем відеоспостереження не можуть похвалитися опцією перегляду архіву з мобільних пристроїв або віддаленого підключення без наявності постояного айпі. У Hikvision і Dahua це можливо.

Місце встановлення.

 
Перед покупкою відеокамери, обов'язково! , Потрібно визначиться з місцем установки. В цій нелегкій справі у вас є хороший помічник - це відеокамера телефону. Потрібно тільки спочатку визначиться з кутом огляду камери телефону, він в основному менше ніж у камери відеоспостереження - проте загальну картину ми побачимо і з телефону. Я б сказав що стандартний кут камери відеоспостереження це 85 градусів (об'єктив 3,6). Однак є і приблизно 105 градусів (об'єктив 2,8) якщо потрібно наблизити об'єкт (при цьому велика територія під камерой- мертва зона) використовуємо об'єктиви 6 або 8 або 12 мм. Довіряти китайським специфікаціям в Фокусна відстань не можна (китайці не соврут - проживуть). Реальний стан речей скажуть тільки монтажники і менеджери. Можна купити звичайно Варіфокальний відеокамеру, але вона набагато дорожче і її важче встановлювати. Завжди можна зупиниться на якомусь певному об'єктиві, досвід показує несокльно градусів огляду великого значення не має.

Тип.

 
Найголовніше питання у виборі відеокамери - айпі камера або HD (аналог) (Просто аналогову систему я відкидую це минуле, однак якщо ваш бюджет мінімальний то і старий добрий аналог підійде для багатьох завдань). На прикладі Хіковських систем відеоспостереження скажу приблизно так: айпі система обійдеться приблизно на 30 - 50% дорожче ніж TVI (Turbo HD) Hikvision. Зображення айпі (якщо взяти і одну і іншу систему 2 МП) трохи краще, але не фахівцеві це практично непомітно. Величезним плюсом внутрішніх IP відеокамер -наявність мікрофона, плюс зовнішніх і внутрішніх айпішек наявність слота для карти пам'яті (проте захоплюватися камерами з картою пам'яті не варто - мало записи і восможность поцупити і камеру і пам'ять)))). Хочу зазначити що в лінійках відеореєстраторів Hikvision присутні моделі в яких можна скомбінувати 4 HVI відеокамери + 1 IP або 8 + 2 або 16 +2 ... Вообщем якщо треба якісно і недорого це Hikvision Turbo HD (TVI), якщо бюджет дозволяє витратити більше тоді це айпі система або комбінація. В даний час Vidcontrol відсотків 80 ставить TurboHD проти 20 відсотків айпі.

Це все теорія, а практика така - ТЕЛЕФОНУЙТЕ! - Приїжджаємо - слухаємо вас - расказиаем варіанти - обговорюємо плюси і мінуси - вибираємо оптимальний варіант по ваших коштів і нашим можливостям. Виїзд в межах м.Хмельницького безплатно! Консультація по телефону безкоштовно! Установка, монтаж камер відеоспостереження для наших фахівців не займе багато часу.

Ваше завдання купити камеру відеоспостереження - наше завдання продати вам повний контроль і спокій на багато років.