Список товарів виробника Hikvision

  Компанія Hikvision вже багато років ламає стереотипи про те, що все зроблене в Китаї низької якості і його не варто купувати. Спеціалізується компанія на засобах безпеки - системи відеоспостереження, контроль доступу, домофони. На Україні і в усьому світі товари продає тільки під власним логотипом і оснащує програмним забезпеченням розробленим своїми програмістами. Головний офіс розташований в Китаї - має представництва в 21 країнах, виробничі потужності розташовані в провінції Ханчжоу. Бренд займається розробкою не тільки апаратної частини систем безпеки, а й має свої інноваційні розробки в програмній частині. Для використання систем відеоспостереження це програми IVMS 4200 і IVMS 4500 для мобільних пристроїв (підтримують майже всі ОС) .Технологія Turbo HD (TVI) від Hikvision поєднала в собі простоту установки і налаштування аналогових систем і якість зображення айпі систем. При використанні відеокамер 2 - 3 МП стало можливим розпізнавання осіб і номерів, збільшення обраних фрагментів, і навіть розпізнавання грошових купюр.
  
Відеокамери TVI систем працюють на відстані 300 метрів при підключенні коаксіальним кабелем або кабелем "вита пара" в комплекті з пасивними передавачами відеосигналу (при використанні активних передавачів відеосигнал можна передати до 700 м.)
Головним достоїнством Hikvision є величезна різноманітність продукції в різних цінових категоріях.
  
Своїм головним діяльністю компанія Hikvision визначає технічні розробки, які дозволяють поставляють товари і послуги відмінної якості. Напрямок розробок це обладнання для нових поколінь систем безпеки. Щороку Hikvision нарощує виробництво і кількість співробітників. Активи компанії це більше 12 мрд. доларів США. Вообщем компанія є безсумнівним лідерів у виробництві систем відеоспостереження та безпеки.
  
Вся лінійка продуктів Hikvision представлена на нашому сайті - обладнання для відоспостереження тут! Якщо вам потрібна надійна система відеоспостереження - ваш кращий вибір це Hikvision

на сторінку
Показані 1 - 12 із 21 пунктів
Показані 1 - 12 із 21 пунктів