• VidControl

  • IP системи Hikvision

  • TurboHD

  • техпод
  • На даний час новинок немає.

Vidcontrol

Відеоспостереження Хмельницький

Особливості установки відеоспостереження в м. Хмельницький

   Vidcontrol - продаж , монтаж, обслуговування систем відеоспостереження в м. Хмельницький.

Відеоспостереження в м.Хмельницький міцно зайняло свою нішу в справі забезпечення безпеки і охорони об'ектів.На жаль, на даний момент кількість криміналітету зростає, відповідно потрібно збільшувати і способи протидії загрозам і саме відеоспостереження це найефективніший спосіб контролю над об'єктами життєдіяльності людини. Відеоспостереження в м.Хмельницький здатне не тільки відлякати потенційних злочинців, а й несе фун кцію контролю, яку можна замінити виключно особистою присутністю (на жаль людина не може бути в багатьох місцях одночасно). Установка відеоспостереження в магазинах, складах, дачах, квартирах м.Хмельницького в кілька разів знижує актуальні ризики і створює відчуття комфорту і захищеності. У поєднанні з іншими засобами безпеки відеоспостереження ефективно протидіє загрозам зовнішнього і внутрішнього втручання.

 
Отже ви живете в м. Хмельницький і задумалися над установкою системи відеоспостереження. З чого почати?

  Підключення до мережі Internet.

 Ефективність відеоспостереження в кілька разів підвищується при підключенні її до мережі інтернет. Найкращими варіантами інрернет - провайдарів в м. Хмельницький є Airbites, X-Citi, Воля, Київстар та Інфодом. При підключенні до даних операторім ви зможете дивитись картинку в хорошій якості і буде доступна функція прискореного перегляду архіву. Ці оператори доступні в багатоквартирних будинках або якщо ваш об'єкт розташований в безпосередній близькості від багатоповерхівки. Максимальна довжина кабелю "віта пара" від свіча провайдера до вашого роутера 120 м. (Якщо більше то є можливість подулючітся оптоволокном). Якщо ваш об'єкт розташований на околиці або в передмісті Хмельницького, тоді вам необхідно з'ясувати наявність оптоволоконих трас поблизості .Якщо на опорах є оптоволокно , то скоріше за все вам доступні провайдери X-Citi або Укртелеком.
 Відсутність оптоволоконих трас спрямовує пошук підходящого провайдера в напрямку Wi-Fi мереж, найбільші зони покриття Хмельницького і області у провайдерів X-Citi, Інтертелеком, Інфоком. Якщо немає вайфай покриття дзвонимо в Укртелеком і взнаємо можливість подлюченія через модем ,також взнаємо швидкість такого підключення (головним чином цікавить вихідна швидкість). Мобільні інтренет JPRS EDGE для підключення системи відеоспостереження підходять дуже погано. 3G теоретично підійти може, але дорого.

  Виробник.

 Визначитися з виробником системи відеоспостереження. Власне тут вибір не такий вже і великий. З китайських, кращі бренди це Hikvision і Dahua. Відмінною особливістю цих брендів є наявність власного, постійно оновлюваного програмного забезпечення. Також мобільні версії ПЗ вміють показувати не тільки онлайн картинку, але і архів! Компанія VidControl на основі досвіду багатьох років, радить обладнання Hikvision, яке показало високу якість і надійність роботи.

  Тип.

   Визначитися з вибором типу системи відеоспостереження: IP або аналог HD (HVI, CVI, AHD) .IP значно дорожче, але зате на IP ніколи не буває не якісної картинки. Однак картинка якісно встановленої двох мегапіксельною системи HVi Hikvision майже не гірше такої ж 2 МП IP сістеми.Но даний момент 90% обладнання встановленого компанією VidControl це Hikvision Turbo HD HVI, зважаючи на дуже гарне поєднання ціна-якість.

  Місце встанолення.

  І звичайно ж майбутньому власнику системи відеоспостереження в м Хмельницький потрібно максимально чітко визначитися з місцем встановлення системи відеоспостереження. Виберете найбільш важливі ділянки, можна використовувати камеру мобільного телефону для візуалізації бажаного результату. Кут огляду сучасних відеокамер 85 градусів, є також камери з кутом 110 градусів, також якщо камера має бути розташована віддалено від об'єкта можна застосувати вузькі об'єктиви (але такі камери коштують дорожче), звичайно з місцем встанолення допоможе визначитися монтажник відеоспостереження, але монтажник фахівець в технічних аспектах, він може і не здогадатися важливість для вас того чи іншого об'єкта.

  Постачальники.

   Ну і звичайно найважливіше визначитись  з компанією - монтажником і постачальником обладнання. Ну тут, звичайно, порада одна)))) Це МИ!
VidControl більше 8 років займається монтажем систем відеоспостереження в м Хмельницький.
 Наша формула співробітництва : весь наш багаторічний досвід + плюс всі ваші побажання і завдання = якісна і максимально не дорога система відеоспостереження.

 Телефонуйте !!! Виїзд і консультація спеціаліста по встановленню відеоспостереження  в межах м. Хмельницький безкоштовний !